Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta" | Kontakte:
+355 44 519033 info@pozitron-al.com
  • fash2
  • flash

Kamera sisteme sigurie

Paisje rrjeti TP-Link

Laptope

Monitore

Rreth nesh

" POZITRON eshte nje kompani e specializuar ne drejtimin IT. Menaxhim dhe krijim rrjeti, servis dhe mirembajtje kompjuterash. Pajisje sigurie dhe CCTV"

Servis profesional

Servis per laptop, PC, monitorë. Zgjidhje të problemeve hardware dhe software si ndërhyrje në bord, ndërrim të pjesëve të dëmtuara, riparim windowsi, instalim programesh etj. Shërbim nga staf i kualifikuar inxhinierik.

Produkte cilesore dhe çmime konkuruese

Në dyqanit tonë do të gjeni një gamë të gjërë produktesh si: kompjutera, laptopë, aksesorë të ndryshëm, kamera sigurie, paisje rrjeti. Ne ju ofrojmë cilësi dhe çmime konkuruese. Stafi jonë do tju orjentojë për të bërë blerjen e duhur.

Blerje online nga çdo qytet i Shqipërisë

Produktet tona mund ti blini nga çdo qytet i Shqipërisë. Mbërritje brenda 24-orësh. Transporti falas për blerje mbi 10'000Lekë. Nën këtë vlerë transporti kushton 600Lekë.

14700964_10155206319119881_1760483694206312957_o

***Oferte per mos tu humbur!!!

Sistem sigurie i cilesise 1.3 Megapixel, TURBO HD i markes lider ne tregun shqiptar , HIKVISON, e sjellim me nje super oferte promovuese, 2kamera te brendshme, 2kamera te jashtme, regjistrues( DVR ) me HDD (memorie) 500 GB.

14040179_10155032916934881_7839857526018174629_n

NETIS 150Mbps Wireless N Router Model WF2411E ****2000 Leke**** Cmim promocional!!!

150Mbps Wireless N Router The netis WF2411E is a combined wired and wireless device for SOHO network applications. It’s compatible with 802.11b/g/n devices and provides the wireless transfer speed up to 150Mbps, offering a better performance on web surfing, emailing, and file sharing. It also supports multi-wireless modes including AP,…

HTB18JPnLVXXXXaRXpXXq6xXFXXXD copy

Super oferta ne POZITRON!!!

Wireless PTZ IP Camera + Sensor Levizje +Sensor Magnetik+ Pult == 115 Euro *-* Kamera jep mundesine edhe te shtimit te sensoreve te tjere(sensore tymi)

Untitled-1 copy copy

HD PTZ Wireless Day/Night Cloud Camera

HD PTZ Wireless Day/Night Cloud Camera Model : C50s Per sigurine e shtepise dhe biznesit tuaj diten edhe naten !!! 72 Euro ***Cmim Promocional *_*

13178739_10154755549504881_9177413628428075713_n

Oferte !!! 300Mbps Wireless N USB Adapter

Product Model:BL-WN2210 Product Name:300Mbps Wireless N USB Adapter With WPS Key With Internal Antenna MAX distance of wireless signal transmission:100m/Indoor 300m/outdoor Complies with IEEE802.11b/g/n standards,Up to 300Mbps Supports 64/128-bit WEP,WPA,WPA2,WPA-PSK/WPA2-PSK encryption USB2.0 connector,Small housing size 11N wireless technology,300Mbps wireless transmission rate Wireless security encryption with pressing the WPS button,safer and…

Next Page »